बागलुङ समाज जापानको तेस्रो खुल्ला रनिङ कप भलिबल प्रतियोगिता-२०२३ को उपाधि गल्कोट स्पोर्टस् क्लब टोकियोले जित्यो

-


     जनहित न्युज    
     कार्तिक १६ गते २०८०


बागलुङ समाज जापानको तेस्रो खुल्ला रनिङ कप भलिबल प्रतियोगिता २०२३ को उपाधि गल्कोट स्पोर्टस् क्लव टोकियोले जितेको छ।बुधबार साईतामाको टोडा स्पोर्टस् सेन्टरमा सम्पन्न प्रतियोगितामा आयोजक बागलुङ समाज जापानलाई १ का विरुद्ध २ ले पराजित गर्दै उपाधि जित्न सफल भएको हो । १० टिमको सहभागिता रहेको उक्त प्रतियोगिता उपाधि जितेको स्पोर्ट्स क्लबले ३० मान येन, ट्रफी, मेडल र प्रमाण पत्र प्राप्त गर्दा उप विजेता भएको आयोजक टिमले २० मान येन, ट्रफी, मेडल र प्रमाण पत्र पाएर चित्त बुझाएको छ ।

घुम्टे युवा परिवार जापानलाई २-१ ले पराजित गर्दै गलकोट समाज जापान तृतीय स्थान हासिल गरि १० मान येन, मेडल र प्रमाण पत्र पाएको छ । नेपाली राष्ट्रिय पुरुष भलिबल खेलाडी समेत रहेका विशाल बि.क ले प्रतियोगिता अवधि भर उत्कृष्ट प्रदर्शन गरि सर्बोकृष्ट खेलाडीको उपाधि हात पार्न सफल भएका छन् ।

प्रतियोगिता भर उत्कृष्ट खेल प्रदर्शन गर्ने अन्य खेलाडीहरुलाई पनि बिधागत सम्मान प्रदान गरिएको थियो । यसरी सम्मान प्राप्त गर्नेहरुमा उत्कृष्ट सेटर महेन्द्र साहानी, उत्कृष्ट ब्लकर भगवान खत्री ,उत्कृष्ट स्पाईकर सुरेश थिङ्ग र उत्कृष्ट कोच गल्कोट स्पोर्ट्स क्लब टोकियोका गणेश केसी रहेका छन्। प्रत्येक खेलमा १ जनालाई म्यान अफ द म्याचद्वारा सम्मान समेत गरिएको थियो।

विभिन्न संघ संस्थाको उपस्थिति रहेको प्रतियोगिताको औपचारिक कार्यक्रम समाजका अध्यक्ष यमकान्त कँडेलको अध्यक्षता हिरा ग्रुप टोकियोका सिइओ प्रमुख अतिथि सूर्य लामिछाने र कार्यक्रमको सञ्चालन महासचिव सचिन शर्माले गरेको कार्यक्रम संयोजक वसन्त थापाले जानकारी दिए।

नेपाल भलिबल संघ जापान शाखाको प्राविधिक सहयोगमा खेल संचालन भएको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?